Rehabilitácia

 

Čo Vám ponúkame:

 

Komplexné vyšetrenie FBLR lekárom (špecialista na rehabilitáciu a kúpeľníctvo)

Plán rehabilitačnej liečby

⇒ Osobný kaučing fyzioterapeutom

Rehabilitačné techniky:  

  •   Mäkké uvoľňovacie techniky
  •   Liečebný telocvik
  •   Škola chrbta
  •   Pilates,
  •   SM systém

Elektroliečba, magnetoterapia, ultrazvuk

BEMER terapia

rehabilitácia, rehabilitačné centrum Bratislava, Pilates, SM systém, elektroliečba, magnetoterapia, liečba ultrazvukom,

 

ambulancia praktického lekára, praktický lekár, praktický lekár Bratislava, obvodný lekár, Hippokrates praktický lekár, SZC Hippokrates ambulancia praktického lekára,

Kto sa o vás postará

MUDr. Eva Kandová

MUDr. Eva Kandová

FBLR lekár

Atestovaná lekárka odboru FBLR (rehabilitácie a balneológie). Študovala na LF UK v Bratislave, po štúdiu pracovala niekoľko rokov v nemocnici na rehabilitačnom oddelení a FBLR ambulancii. Absolvovala školenie laseroterapie, manuálne a mobilizačne techniky,diagnostiku a liečbu ochorení plecového a kolenného kĺbu, SM Systém I A.,B. Preferuje holistický prístup k liečbe a aj preto sa momentálne venuje štúdiu akupunktúry. Aktívne sa venuje športu - čím chce ísť pacientom príkladom.

Mgr. Helena Škultétyová

Fyzioterapeut, školenia v metodike Pilates, SM systém, v metodike Rosawithy Brunkowovej, Breussova masáž, Dornova metóda, cvičenie na fit-loptách, stabilizačný kineziotaping, kraniosakrálna terapia

Tibor Benko

Tibor Benko

Fyzioterapeut

Fyzioterapeut s viac ako 20 ročnou praxou, školenia v metodike Rosawithy Brunkowovej, cvičenie na fit-loptách, stabilizačný kineziotaping, kraniosakrálna terapia.

Bc. Lenka Stankovičová

Fyzioterapeut s vysokoškolským vzdelaním, svoje vedomosti a zručnosti využívala počas práce v zdravotníckych zariadeniach i v štúdiu, ktoré sa venovalo prevažne vertebrogénnym problémom.V rámci rehabilitácie sa venuje bolestiam chrbta a ramenných kĺbov. Absolvovala kurzy: SM systém, Flexi Bar a Klappovo lezenie. Techniky sú zamerané na liečbu skolióz a nespravného držania tela. Manuálna medicínska  lymfodrenáž, liečebná masáž, či antimigrénová masáž hlavy sú ďalšie formy ako dokáže klientom pomôcť so zdravotnými problémami vášho tela.

'
SlovakiaEnglish